МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

На цьому 12 жовтня наголосив заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк під час зустрічі з працівниками Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

 

 

 

 

З метою покращення взаємодії у роботі слідчих підрозділів та експертів-криміналістів керівництво Головного управління Нацполіції в Рівненській області ініціювало навчальний семінар із працівниками Рівненського НДЕКЦ. Актуальними питаннями, які піднімалися, стали: «Особливості огляду місця ДТП», «Алгоритм дій при призначенні комп’ютерно-технічної експертизи», «Сліди біологічного походження», «Трасологія крові».

 

 

 

Крім того, присутні обговорили всі аспекти та тонкощі, які виникають у ході спільної роботи по всіх напрямах експертиз. Адже слідчі та експерти, виїжджаючи на місце скоєного кримінального правопорушення, вилучають усі докази, які можуть становити інтерес для справи та в подальшому направляють для проведення експертизи до Центру. Для найбільш точної та повної інформації, викладеної у висновку експертизи, важливим є правильне збирання доказів, їх пакування та поставлені питання. Про всі нюанси та недоліки у цьому напрямі роботи сьогодні звернули увагу представники відділу фізико-хімічних, дактилоскопічних, автотехнічних, вибухотехнічнихта пожежотехнічних досліджень, сектору досліджень наркотичних, психотропних речовин, прекурсорів, а також сектору досліджень зброї.

 

 

 

«Така робоча зустріч необхідна для всіх слідчих підрозділів та експертів-криміналістів першочергово для підвищення кваліфікаційного рівня. Крім того, щороку на службу приходять молоді спеціалісти, які повинні досконало володіти практичними навичками роботи з речовими доказами, — зауважив Олександр Панасюк. — Адже від правильної роботи слідчого залежить доля учасників кримінального провадження, доля громадян».

 

 

 

Після навчання були підведені підсумки роботи за дев’ять місяців, на яких визначили прорахунки у службі та методи їх усунення.

 

 

 

Відділ комунікації

поліції Рівненської області 

https://rv.npu.gov.ua/uk/publish/article/210878