МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

На цьому наголосив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Панасюк під час вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації інспекторам-криміналістам та експертам, які сьогодні 12 листопада успішно склали кваліфікаційний іспит.

Рівень професійної майстерності та кваліфікації у рамках курсу навчань, які тривали з п’ятого листопада, підвищували 12 інспекторів-криміналістів слідчих підрозділів ГУНП та 10 працівників Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного Центру МВС.

 

Під час проведення занять, крім вивчення основних теоретичних засад криміналістики, із слухачами проводилися і практичні заняття з виявлення, фіксації та вилучення слідів дактилоскопічного та трасологічного походження із застосуванням різних видів фотозйомки на імпровізованому місці події.

 

Настанови та поради у ході всіх занять здійснювали вузькопрофільні спеціалісти Рівненського НДЕКЦ в галузі балістики, біології і дактилоскопії,  а також начальник відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Рівненській області Сніжана Гамера.

Як засвоїли отримані знання усі спеціалісти, працівники НДЕКЦ та Нацполіції області перевірили сьогодні, 12 листопада, під час іспиту. Інспектори-криміналісти та експерти показали позитивний результат і отримали відповідні свідоцтва.

Із успішним складанням іспиту та проходженням такого важливого курсу навчань привітали заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник слідчого управління Олександр Панасюк і заступник начальника Рівненського НДЕКЦ МВС Олег Гайдук .

«Криміналіст – він як художник, тож повинен бути талановитим. Адже від їх якісної та професійно виконаної роботи на місці події залежить розкриття злочину, що забезпечить невідворотність покарання особи, що вчинила його, — підкреслив Олександр Панасюк. — Тож бажаю вам професіоналізму, невичерпної енергії до роботи та постійного удосконалення практичних навиків і вмінь, використовуючи набутий досвід».

Сніжана Гамера подякувала усім учасникам, які доклали зусиль до проведення занять, зокрема директору Рівненського НДЕКЦ МВС Андрію Семчуку. Адже правильність роботи на місці події забезпечить в подальшому якість проведеної експертизи.

 

Відділ комунікації поліції Рівненської області

https://rv.npu.gov.ua/news/oficzijno/kriminalist-yak-xudozhnik-povinen-buti-talanovitim/