МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Наприкінці 2017 року завершено проведення ремонтних робіт у лабораторіях Рівненського НДЕКЦ МВС України, що спеціалізуються на проведенні біологічних експертиз та експертиз матеріалів, речовин та виробів.
Разом з ремонтними роботами були закуплені та змонтовані сучасні лабораторні меблі, обладнані припливно-витяжні вентиляції і витяжні шафи.
Окрім цього, експерти при проведенні досліджень наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів тепер мають можливість використовувати і науково-дослідний комплекс газової хроматографії на базі газового хроматографа GC-2010Plus, корпорація Шімадзу, який наданий керівництвом Експертної служби у рамках реалізації програми розвитку служби.
Поліпшення умов праці експертів дозволяє не лише підвищити ефективність роботи експертної установи, а й є підтвердженням її прагнення до стабільно високої якості послуг у проведенні судових експертиз.
Слід зазначити, що Рівненський НДЕКЦ проводить також заходи щодо поетапної акредитації лабораторій у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 і тому проведений ремонт та оновлення приладової бази дають можливість подати відповідну заявку до Національного агентства з акредитації України.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України