МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Якісне виконання експертного дослідження тісно пов’язане з необхідністю широкого застосування досягнень науково-технічного прогресу, спеціальних знань, упровадження у практику новітніх науково-методичних методів і засобів. У Рівненському НДЕКЦ, за підтримки керівництва ДНДЕКЦ МВС України, здійснюється не лише поетапне поліпшення побутових умов праці судових експертів, а активно впроваджують в експертну діяльність  сучасні досягнення науки і техніки, що забезпечує якісне дослідження об’єктів, що надходять до нас.

У поточному році, після завершення ремонтних робіт у лабораторіях де проводяться балістичні, вибухотехнічні та дактилоскопічні дослідження судові експерти отримали сучасну криміналістичну техніку.

Відтепер судові експерти-балісти мають можливість проводити дослідження з використанням сучасного цифрового мікроскопу  LEICA DVM6, який є високо інтегрованою цифровою мікроскопічною системою, що поєднала незрівнянну якість зображення і швидкість зйомки, та отримувати бажаний результат  – навіть складні 3D моделі за кілька секунд.

Якісніше здійснювати виявлення прихованих слідів рук, залишених на папері та інших пористих поверхнях та з максимальним захистом здоров’я і навколишнього середовища при проведенні криміналістичних експертиз тепер можуть експерти-дактилоскопісти за допомогою нінгідрінової камери та уніфікованого дактилоскопічного боксу для обробки слідів рук «Дактобокс ЕКСПЕРТ 100».

З метою монтажу та демонстрації можливостей нового обладнання до НДЕКЦ завітали і представники НВК «Експерт», які провели також презентацію розроблених ними криміналістичних засобів.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України