МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

  Ви часто бачили як діти рвуть папір. Більшість батьків вважають що це добре, адже розвивається моторика дитини. Але що робити, коли випадково цим папірцем був важливий документ, особливо документ, дублікат якого виготовити вже неможливо. 

  Саме в таких випадках допоможе судова трасологічна експертиза та технічна експертиза документів. Як приклад, через прикру випадковість майже повністю був знищений техпаспорт іноземного виробництва на право власності автомобіля. Власник звернувся до Рівненського НДЕКЦ МВС, щоб відтворити документ, адже його відсутність унеможливлювало здійснення процедуру розмитнення автомобіля та його реєстрації на території України. 

  Перед експертами-трасологами постало нелегке завдання. Необхідно було детально дослідити та встановити цілісність більш ніж дві сотні дрібних однотипних клаптиків паперу. 

  Вивчивши особливості кожного елементу та конфігурацію його країв й змоделювавши шаблон кінцевого результату, експерти крок за кроком, неначе у дитячій грі «пазли», поступово відновили майже 98 відсотків документу. Своєю чергою технічна експертиза документів підтвердила, що документ, який був «зібраний» в одне ціле виготовлений на підприємстві, що здійснює їх виготовлення. 

  Результат судових експертиз дозволив в подальшому замовнику дослідження здійснити всі процедури щодо реєстрації автомобіля. 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України