МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Відповідно до Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 11 квітня 2018 року № 294 та на виконання наказу Експертної служби МВС від 09.02.2022 № 4-ЕС-Н-2022 «Про організацію проведення оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в установах Експертної служби МВС» Рівненським НДЕКЦ МВС (далі – НДЕКЦ) проведено наступну роботу.

У НДЕКЦ створено постійно діючу робочу групу для проведення оцінювання роботи із забезпечення, дотримання та реалізації прав осіб з інвалідністю (далі – робоча група).

Робочою групою проведено оцінювання роботи із забезпечення дотримання та реалізації прав осіб з інвалідністю в НДЕКЦ шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання. Загальна оцінка за результатами оцінювання становить 19 балів.

За результатами оцінювання визначено, що закони та інші нормативно-правові акти розроблені Міністерством внутрішніх справ України та центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України спрямовані на дотримання прав осіб з інвалідністю.

Для здоров'я осіб з інвалідністю створено безпечні та нешкідливі умови праці, а також забезпечено права осіб з інвалідністю щодо залучення їх до суспільного життя нарівні з іншими працівниками НДЕКЦ.

У НДЕКЦ відсутні випадки відмови особам з інвалідністю в укладенні трудового договору, звільнення за ініціативи керівництва, переведення осіб з інвалідністю на іншу роботу без їхньої згоди з мотивів інвалідності, за винятком випадків, коли за висновком медико-соціальної експертизи стан здоров'я осіб з інвалідністю перешкоджає виконанню професійних обов’язків, загрожує здоров’ю і безпеці інших осіб або продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я осіб з інвалідністю.

Ведеться постійний моніторинг за дотриманням безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до будівлі НДЕКЦ. Облаштовано пандус, спеціальну вбиральню, місце для паркування, встановлено кнопку виклику працівників НДЕКЦ, а також вказано напрямок руху осіб з інвалідністю по території НДЕКЦ.

Звернення щодо порушень прав осіб з інвалідністю відсутні.

 

Рівненський науково-дослідний

 експертно-криміналістичний центр МВС України