МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

  Уявіть Ваш стан, коли посеред ночі дзвонить мобільний телефон і людина стривоженим голосом повідомляє, що ваше авто палає! Уявили? Саме такий дзвінок однієї ночі отримав мешканець Нетішина Сергій. Прибігши на автостоянку, він побачив своє авто охоплене полум’ям. Силами спільних зусиль з рятувальниками, пожежу вдалося погасити. 

  Сергій у шоковому стані постійно запитував себе: Чому загорівся автомобіль? 

  Попередньою причиною пожежі вважалося – коротке замикання. Негативні емоції переповнювали чоловіка, оскільки його автомобіль був новим та технічно справним. Тому, щоб розвіяти сумніви, чоловік звернувся до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

  З метою встановлення причини пожежі, судовим експертом – пожежотехніком  здійснено огляд автомобіля. Під час детального дослідження деталей та вузлів транспортного засобу, встановив шляхи розповсюдження полум’я та осередок пожежі. 

  В подальшому, на базі сучасного лабораторного комплексу НДЕКЦ, експертами проведено мікроскопічне та хроматографічне дослідження вилучених зразків горючого сміття.

  За результатами аналізу усіх досліджень та проведеного огляду, судовий експерт однозначно встановив, що причиною пожежі став саме підпал автомобіля, а не його несправний технічний стан. 

  Висновок експертного дослідження став ґрунтовним доказом у справі та підставою звернення потерпілого до страхової компанії для відшкодування матеріальних збитків.

 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України