МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

З початку 2022 року у територіальних сервісних центрах, при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку, фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС проведено більше 3700 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують та виконано 6 судових експертиз. 

За результатами таких досліджень вже протягом січня місяця поточного року виявлений автомобіль Mercedes Benz  814D, 1998 року випуску зі зміненими ідентифікаційними позначеннями номера шасі.

 

Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками не бути самовпевненими, уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку і обов’язково звернутися за експертним дослідженням до працівників Експертної служби МВС.                   

 Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України