МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

  Судові експерти сектору економічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС протягом 2021 року, як і з року в рік надавали вичерпну консультацію замовникам експертиз, допомагали сформувати їм запитання та відібрати потрібні документи, які пов’язані з дослідженням документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності; документів про економічну діяльність підприємств та документів фінансово-кредитних операцій. Доказом того, є виконання у 2021 році судовими експертами сектору майже сотні економічних експертиз та дослідження близько 300 томів кримінальних проваджень з первинними бухгалтерськими документами та звітністю, а це майже 80 тисяч бухгалтерських документів.

  Висновками судової економічної експертизи по кримінальних провадженнях документально підтверджено суми грошових коштів за економічними злочинами в загальному розмірі близько 120 мільйонів гривень.

 

 

  Значним здобутком сектору економічних досліджень є успішно пройдений плановий нагляд проведений аудиторами Національного агентства з акредитації України щодо діяльності акредитованого органу інспектування за міжнародним стандартом, що відповідає вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 за сферою: судова економічна експертиза та експертні дослідження (дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку та звітності).

  Заради покращення розслідування кримінальних проваджень за ознаками економічних злочинів працівники сектору систематично приймають участь в міжвідомчих семінарах організованих Рівненською обласною прокуратурою, Слідчим управлінням ГУ НП в Рівненській області.

  Не забувають експерти-економісти і про майбутніх колег-бухгалтерів. Для студентів кафедри «Обліку і оподаткування» Національного університету водного господарства та природокористування працівники сектору проводять ознайомчі екскурсії щодо особливостей написання судової економічної експертизи з наведенням прикладів з практичної діяльності.

 

  Завдяки інноваційним методикам та кваліфікованим фахівцям - судові економічні експертизи проводяться на якісному рівні та згідно з законодавчими нормами, а отже роблять висновок експерта важливим доказом при вирішенні судових спорів.

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України