МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

  17 грудня 2021 року на запрошення працівників Комунального закладу «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради відбулося засідання науково-практичного круглого столу, присвяченого обговоренню проблемних питань, що виникають при проведенні комплексних судово-медичних та інженерно-транспортних експертиз. У науковому заході прийняли участь провідні експерти з  галузі судової медицини та експерти сектору автотехнічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС.

 

  Під час круглого столу звернуто увагу на особливості проведення засідань комісій судових експертів при проведенні комплексних комісійних експертиз, обговорювалися моменти проведення роздільного дослідження потерпілих та транспортних засобів, вивчалися проблемні питання, що виникають при проведенні комплексних експертиз та розглядалися шляхи їх вирішення. Експерти автотехніки розповіли про сучасні можливості дослідження об’єктів, що надаються для проведення експертизи. 

  Проведений захід вкотре засвідчив, що завдяки спільному підході, до вирішення завдань комплексної судово-медичної та інженерно-транспортної експертизи забезпечується належна, дружня взаємодія між експертними установами та якісний підхід при проведенні експертиз за фактами дорожньо-транспортних пригод.

 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України