МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

  Науково-технічний прогрес, без перебільшення, можна вважати обличчям століття в котрому ми живемо. Сучасні досягнення науки і техніки, які становлять зміст категорії спеціальних знань, активно використовуються в експертній практиці. Так, 10 грудня за ініціативи Рівненського НДЕКЦ МВС на базі Рівненського інституту КУП відбулося засідання науково-практичного круглого столу присвяченого проблематиці використання досягнень сучасної науки й техніки в судовій експертизі.

  До участі у круглому столі залучено судових експертів, представників слідчих підрозділів ГУНП в Рівненській області, адвокатів та науковців. Активну участь у заході взяли і студенти, які навчаються в стінах закладу.

  Під час обговорення зверталася увага на найактуальніші питання у сфері судово-експертної діяльності, обміну досвідом між колегами. Круглий стіл об’єднав багатьох висококваліфікованих спеціалістів, які підготували наукові доповіді, презентації та повідомлення. В свою чергу судові експерти розповіли про сучасні можливості дослідження об’єктів, що надаються для проведення експертизи. Тому не виникає сумнівів, що дискусії та обговорення вийшли цікавими і корисними для всіх учасників. 

 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України