МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

На честь свята юридичної професії, 08.10.2021 року науково-педагогічний склад Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України для своїх студентів зробив подарунок у вигляді неймовірних емоцій та незабутніх вражень, а саме провівши круглий стіл на тему: «Сучасна правова реальність : теоретичне осмислення й практичні завдання» з представниками юристів різних сфер діяльності нашого міста, що стоять на захисті прав і свобод громадян та судовими експертами  Рівненського НДЕКЦ МВС.
Знайомство із судово-експертною діяльністю розпочалось з демонстрації презентаційного фільму про Рівненський НДЕКЦ МВС. Студенти під час круглого столу дізнались, що таке  дактилоскопія,  персоніфікована дактилоскопічна інформація, обробка дактилоскопічної інформації, дактилоскопічна реєстрація. Експертом-економістом була роз’яснена сутність та роль судової економічної експертизи у виявлення та розслідуванні правопорушень у фінансово-господарській діяльності підприємств та організацій.
 Зі святковим настроєм закінчився даний захід і з висновком про те, що професія юриста - це покликання, відповідальність, справедливість та самовідданість.
Кожен, хто обрав цю професію,  свідомо став на шлях служінню його величності Закону.

 

 Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України