МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ніколи не соромся запитувати про те, чого не знаєш.

Арабське прислів’я

Цю тезу підтвердили учасники науково-практичного семінару «Проблемні аспекти ідентифікації та визначення вартості об’єкта дослідження під час проведення судової товарознавчої експертизи», що відбувся в м. Вінниця.   

В ході семінару розглянуті та обговорені проблемні практичні ситуації, що виникали під час проведення судової товарознавчої експертизи за експертною спеціальністю 12.1 «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів».

 

Даний захід надав можливість представити товариству судових експертів - товарознавців Експертної служби МВС  розроблені Рівненським НДЕКЦ МВС методичні рекомендації «Дослідження та визначення вартості електрифікованих інструментів», отримати унікальні наукові знання від провідних фахівців, обмінятися досвідом з представниками експертного співтовариства, а також встановити професійні контакти з колегами.
Участь в семінарі дозволила підвищити рівень кваліфікації та наукової обізнаності, а отримані унікальні знання будуть передані судовим експертам-товарознавцям Рівненського НДЕКЦ МВС.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України