МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС проведено близько 33000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.

Протягом вересня місяця 2021 року при проведенні досліджень фахівцями виявлені наступні транспортні засоби із зміненими ідентифікаційними позначеннями:

Jeep Cherokke, 2015 року випуску;

Ford Transit, 2006 року випуску;

Suzuki Intruder, 1997 року випуску;

Suzuki Grand Vitara, 2004 року випуску.

 

 

Загалом у поточному році встановлено 37 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та фактів підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.

 

Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку.

 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України