МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Відгукнувшись на запрошення, до ЗОШ І-ІІІ ступенів №22, - для проведення навчально-ознайомчого заходу із учнями 10 та 11 класів, - 08.09.2021 направлено екіпаж виїзної кримлабораторії у складі судових експертів відділу криміналістичних видів досліджень.
Мета зустрічі сфокусувалась на превенції нещасних випадків, вихованні законослухняності, формуванні правової свідомості та розумінні невідворотності покарання за скоєння злочину, а також, - на розвитку молодих патріотів.
Викладення теорії супроводжувалось відео-презентаціями, демонстрацією балістами зразків вогнепальної та холодної зброї, а вибухотехніками - вибухових пристроїв різного принципу дії та мети. Дактилоскопісти пояснили учням процес слідоутворення, закріпивши сказане практикою з акцентом на неможливості вчинення безслідного правопорушення.
Посилаючись на чинні норми закону, працівники Експертної служби навчили старшокласників алгоритму дій у випадку виявлення об’єктів, схожих на зброю чи вибухові пристрої.
В свою чергу, школярі приймали участь, задаючи актуальні та профільні запитання, оглядаючи зразки, виявляючи сліди долонь та пальців рук у ролі юних криміналістів.  
Під кінець зустрічі судові експерти подякували слухачам за активність, повторно акцентували увагу на важливості прослуханого матеріалу, а молодь висловила вдячність за нові знання та щирість експертів Рівненського НДЕКЦ МВС, проявивши неабиякий інтерес до даної професії.

 

 


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України