МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Вже стало вдалою практикою експертів Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України долучатись до наукового спільноти країни.
З метою розвитку науки і освіти серед молоді в Україні, завідувачем сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень, четвертий рік поспіль, взято участь у науково-практичних заходах, які організовуються Рівненським державним гуманітарним університетом.


З доповіддю про організаційно-методичне забезпечення проведення судової експертизи, прийняв участь у «ХІV Міжнародній науковопрактичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих науковців «Наука, освіта, суспільство очима молодих». В даній роботі поетапно досліджено загальні вимоги до організаційно-методичного забезпечення при проведенні судової комп’ютерно-технічної експертизи.

 

До конференції, окрім українських дослідників-науковців, здобувачів вищої освіти, також приєднались іноземні учасники, зокрема з США та Угорщини. Кінцевим результатом проведеної роботи стали матеріали опубліковані в електронному фаховому збірнику, на веб-ресурсі Рівненського державного гуманітарного університету. Програма заходу вразила своєю актуальність, а проведені дослідження – змістовністю. По завершенню наукового-практичного івенту учасники отримали сертифікати.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України