МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії потребує неабиякої уважності та наполегливості. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте, в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити вдячність свою нашим невтомним бухгалтерам.
Так вже склалося, що напередодні Дня бухгалтера і аудитора, студенти 1 курсу спеціальності «Обліку і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування разом із завідувачем кафедри обліку і оподаткування, кандидатом економічних наук Позняковською Н. М. з ознайомчою екскурсією завітали до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України
Під час екскурсії студентам розповіли про сучасні судово-експертні дослідження, ознайомили з роботою бухгалтера та судових експертів за напрямком судової економічної експертизи, розповіли про головні завдання дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, про порядок визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів, визначення ціни товару, навели приклади з практичної діяльності.
Судові експерти у сфері економічної експертизи наголосили майбутнім колегам, що вони в майбутньому мають вільно орієнтуватись в законодавстві, основах, функціях та методах формування облікової політики та складання фінансової звітності.
То ж у цей чудовий літній хай кожному бухгалтеру люди висловлять подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю. Зі святом Вас!


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України