МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС проведено близько 20000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.
Протягом червня  місяця 2021 року при проведенні досліджень фахівцями виявлені наступні транспортні засоби із зміненими ідентифікаційними позначеннями:

- Nissan Primastar, 2006 року випуску;
- ВАЗ 21093, 1996 року випуску;
- Audi Q7, 2007 року випуску;
- Rover 75, 2002 року випуску.

Загалом у поточному році встановлено 23 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 3 факти підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.
Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку.

 

 

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України