МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Щороку 4 липня святкування професійного свята Дня Національної поліції України співпадає ще з одним значущим святом - Днем судового експерта.
День Національної поліції — свято тих, хто на перше місце ставить порядок і закон, і готовий прийти на допомогу, отримавши виклик на номер "102". Нові українські поліцейські контролюють громадський порядк і безпеку дорожнього руху, запобігають і розкривають злочини, проводять рейди, борються зі злочинністю і захищають громадян.
Завдяки роботі судових експертів невинних виправдовують, а злочинці отримують по заслузі. В руках людей цієї професії інколи перебувають не просто докази, а долі людей. Те, наскільки вони об'єктивні і точні, може докорінно змінити розслідування злочину. Завдяки праці цих людей твориться правосуддя — не на здогадках і припущеннях, а на фактах і доказах.
То ж з цієї нагоди вітаємо працівників Національної поліції України та усіх судових експертів з професійними святами та бажаємо професійних успіхів та нових творчих досягнень, високої моральності й компетентності, дотримання принципів неупередженості та справедливості у їх важливій та вкрай потрібній суспільству праці, бути гідними своєї професії та високо нести звання судового експерта та поліцейського!

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України