МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Забезпечення пожежної безпеки – це один із важливих напрямів охорони життя та здоров’я людей, національного багатства і навколишнього середовища. Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та Правил пожежної безпеки, працівники усіх  установ та організацій повинні знати основні вимоги щодо забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту на робочих місцях. Особливо актуальними стають ці заходи, коли від знань та дій кожного залежить безпека людей та збереження майна.
З метою практичного застосування та удосконалення знань здобутих під час теоретичних навчань, 29 червня 2021 року членами добровільної пожежної дружини проведено спеціальне протипожежне тренування з працівниками Рівненського НДЕКЦ, під час якого відпрацьовані  дії у разі виявлення пожежі.
Членами добровільної пожежної дружини змодельовано умовну пожежу в одному з приміщень Центру та проконтрольовано послідовність дій працівників під час евакуації з подальшим практичним застосуванням первинних засобів пожежогасіння.
Усім учасникам заходу наголошено, що виникненню надзвичайної ситуації легше запобігти, ніж її ліквідувати, адже недотримання правил безпеки ставить під загрозу життя людей та призводить до матеріальних збитків.
Систематичне проведення протипожежних навчань є складовою частиною системи підготовки працівників Експертної служби МВС, щодо відпрацювання дій, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, що позитивно впливає на психологічну готовність до нештатних ситуацій.

 


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України