МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Постановою Кабінету міністрів України №988 від 20 червня 2000 року утворено Експертну службу Міністерства внутрішніх справ.

20 років пролетіли як мить і цього року ми відзначаємо ювілей. Мало це чи багато, у кожного свій відлік часу. За цей період Експертна служба зміцніла як в професійному сенсі так і опануванні новітнього обладнання, підвищився науковий рівень експертного забезпечення розкриття та розслідування злочинів.

Надані судовими експертами висновки неодноразово ставали надійним доказом у прийнятті рішень по справах. Для проведення досліджень на високому рівні у Рівненському НДЕКЦ створені власні сучасні лабораторії з новітнім обладнанням та програмним забезпеченням, а їх компетентність у відповідності до міжнародного стандарту ISO/IEC 17025 підтверджено НАЦІОНАЛЬНИМ АГЕНСТВОМ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ.

Власна розробка наукових праць та участь в наукових конференціях різноманітних рівнів дозволяють підтримувати високий рівень наявних знань та вдосконалювати методологічну основу процесу проведення судової експертизи.

Але основна цінність НДЕКЦ - це висококваліфіковані працівники із багаторічним досвідом практичної і наукової роботи, які успадкували досвід попередніх поколінь.

Робота експертів Рівненського НДЕКЦ МВС відмічена відповідними нагородами керівництва Міністерства внутрішніх справ, Експертної служби МВС, Рівненської обласної держадміністрації, Рівненської обласної ради, ГУНП в Рівненській області.

З нагоди професійного свята бажаємо усім працівникам Експертної служби МВС та ветеранам не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу. Міцного здоров’я, професійного зростання, благополуччя та родинної злагоди, натхнення, вдячності суспільства за нелегку щоденну роботу!

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України