МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

 У Рівненському державному гуманітарному університеті завідувач сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України прийняв участь у дистанційній формі в XIII Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих науковців «Наука, освіта, суспільство очима молодих» та опублікував доповідь за темою: «Потенціал синтезу віртуалізації та криптографії у забезпеченні кібербезпеки підприємства», метою якого є пошук шляхів підвищення кібербезпеки мережевих ресурсів підприємств.

 

 

Дана конференція була організована з метою розвитку науки і освіти серед молоді в Україні.

В конференції окрім українських здобувачів вищої освіти та науковців  також були запрошені іноземні учасники з трьох країн: Білорусії, Польщі та Казахстану. Загальна кількість учасників становила близько 250 осіб, що стало історичним рекордом за всі періоди проведення таких заходів в університеті.

За результатами проведеної роботи викладені матеріали опубліковані в електронному збірнику на веб-ресурсі Рівненського державного гуманітарного університету за посиланням: «https://www.rshu.edu.ua/images/nauka/CollNOSOM2020.pdf»

По завершенню конференції учасникам, які брали участь, було вручено сертифікати та програми конференції.

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України