МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки - День науки. Цього року свято припадає на 16 травня.
Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу й перетворення дійсності, всебічного розвитку людських здібностей і можливостей.
Люди науки є сіячами, які вирощують зерна мудрості, інтелекту і добра. Розвиток науки та використання результатів наукової діяльності є запорукою економічного зростання держави та гідного майбутнього нації. Він дозволяє будувати причинно-наслідкові зв’язки між явищами та прогнозувати їх перебіг.
Працівники Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, не стоять осторонь від наукової діяльності. Наші судові експерти неодноразово приймали участь у «Днях науки Острозької академії», конференціях, семінарах, круглих столах міжнародного та державного рівня, де приймали активну участь в обговоренні досягнень науки, пропагуванні наукового світогляду, презентували результати своїх напрацювань та досліджень, дискутували на актуальні теми з іншими науковцями. Зокрема тільки у поточному році більше двох десятків працівників Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України взяли участь у науково-практичних заходах, організованих навчальними закладами, науковими та іншими установами на території України, з них 4 міжнародного рівня, продемонструвавши науковій спільноті свої здобутки у експертній діяльності, а також, що є не менш важливим, запозичили нові знання та ознайомились з новітніми науковими розробками в області юриспруденції, хімії, біології, економіки, інформаційних технологій тощо.
Тож, щиро вітаємо колег та усіх вчених України з Днем науки та бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, невичерпного наукового потенціалу, незгасимого дослідницького азарту, невтомності, натхнення, нових звершень, винаходів та відкриттів.

 

 

   
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України