МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

        Ми звертаємося до людей, родичі яких беруть участь в АТО або вважаються зниклими безвісти, у Рівненському Науково – дослідному експертно – криміналістичному центрі МВС України організовано відбір зразків букального епітелію для проведення молекулярно – генетичних експертиз. Це робиться для того, щоб встановити особи загиблих або виключити випадки загибелі воїнів.
        На даний час в Дніпрі залишаються невпізнаними 128 бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції та похованих на Краснопільському кладовищі міста.
        Всього в Дніпрі поховано 293 невпізнаних бійця, імена 165 з них були встановлені за допомогою ДНК – експертизи. З початку АТО в Дніпропетровську область було доставлено тіла 1407 захисників України. Рідні бійців впізнали 834 з них. За допомогою ДНК – експертизи ідентифіковано 314 загиблих.
        Ми звертаємось до громадян Рівненщини, які втратили родичів чи близьких людей у разі необхідності здійснення відбору зразків для проведення судової молекулярно-генетичної експертизи, звертатись до нас за телефонами НДЕКЦ: чергова частина - 679-592, заступник директора НДЕКЦ - 679-585, відділ досліджень матеріалів, речовин і виробів – 679-583.

Група біологічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Рівненського НДЕКЦ МВС України