МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

До Територіального сервісного центру МВС 5643, що знаходиться в м. Сарни, із заявою на проведення криміналістичного дослідження автомобіля «OPEL ASTRA», 1998 року випуску та реєстраційних документів, що його супроводжують, звернувся житель м. Дубровиця громадянин Ч.


В ході візуального дослідження автомобіля експерт встановив, що в місці нанесення номера кузова лакофарбове покриття має різну структуру, наявні сліди перефарбування, тріщини.


Дослідженням дублюючої таблички з нанесеними на ній знаками номера кузова «W0L0TGF48W5146789» та іншою буквенно-цифровою інформацією встановлено, що спосіб її кріплення, нанесення та виготовлення не відповідає заводському.


Використовуючи додаткові носії інформації, інформаційно-довідкові та пошукові бази і програми, експерт встановив невідповідність комплектації, дати виготовлення, номера двигуна наданого на дослідження автомобіля.
Застосувавши криміналістичні методи дослідження, на здивування власника транспортного засобу (покупця), фахівець Рівненського НДЕКЦ МВС виявив, що першопочаткові маркувальні позначення номера кузова наданого на дослідження автомобіля «OPEL ASTRA», а саме «W0L0TGF48X2032554», приховані (замасковані) металевою пластиною на якій нанесено не заводським способом номер кузова «W0L0TGW5146789».


Порівняльним дослідженням свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, з бланком зразком, що знаходиться в інформаційно-довідковій колекції Рівненського НДЕКЦ МВС та описом бланків в довідковій літературі, експерт встановив його відмінності за: кольорами нанесених зображень, люмінесценції в ультрафіолетових та відображенні в інфрачервоних променях, способами друку та чіткості відображення мікротексту.


Таким чином, завдяки професійним та злагодженим діям експертів Рівненського НДЕКЦ МВС, було зупинено факт експлуатації та використання транспортного засобу із зміненими маркувальними позначеннями та підробленим свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу.
Тому перед тим як придбати транспортний засіб вкотре радимо звернутися до експертів Рівненського НДЕКЦ МВС та отримати висновок експертного дослідження, щоб не стати власником автомобіля двійника.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України