МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Полювання – це не просто хобі, а стиль життя. Кажуть, що чоловіки збираються на полювання ретельніше, аніж жінки на побачення. Важливо нічого не переплутати.
Та на жаль, не кожен етап відкриття сезону полювання відбувається без нещасних випадків. Вже традиційно основними причинами цьому слугують недотримання елементарних правил поводження зі зброєю.


Як приклад, що вогнепальне поранення загиблий житель області отримав після опівночі. Озброївшись незареєстрованими гладкоствольними рушницями, він разом із сином уночі пішли на дикого кабана. Під час нічного полювання і сталася трагедія по причині необережного поводження зі зброєю.
А тому, щоб не сталося лиха, експерти - балісти Рівненського НДЕКЦ МВС радять мисливцям бути відповідальними та дотримуватись наступних правил безпеки поводження зі зброєю:
• під час заряджання і розряджання рушницю  направляти вгору або у землю;
• у транспорті зброя повинна бути розібрана і знаходитися у чохлі;
• у випадку осічки при стрільбі не відкривати рушницю протягом 7-8 секунд, щоб не відбувся «затяжний постріл», який при відкритій рушниці призведе до нещасного випадку;
• після пострілу перевірити, чи не залишились у каналі ствола пижі, прокладки чи частини розірваних гільз, бо це може призвести до розриву ствола та поранення мисливця та оточуючих.
Пам’ятайте! Життя – найцінніша річ. Тому не нехтуйте правилами техніки безпеки при поводженні з мисливською зброєю.

 


   
Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України