МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Ось закінчилася місячна практична підготовка слухачів НАВС на базі Рівненського НДЕКЦ МВС. Навчальна практика включала мінімум теорії та максимум практичних завдань щодо проведення судових експертиз за напрямками загальної криміналістики.

Упродовж місяця майбутні експерти залучалися до виконання практичних завдань. За кожним з них закріплено керівника практики – досвідченого судового експерта. Під час розподілу керівним складом Центру проведено інструктаж щодо проходження слухачами стажування, визначено напрямки діяльності, вивчено питання щодо особистої безпеки та дисципліни під час проходження стажування.

Слухачі мали змогу вивчити характер і особливості роботи судового експерта секторів: досліджень зброї, балістичного обліку, трасо логічних досліджень, дактилоскопічних досліджень, технічного дослідження документів, почеркознавчих досліджень.

Під час стажування слухачів ознайомили з етапами та процесами надходження об’єктів на дослідження. Наглядно продемонстровано методи виявлення слідової інформації та дослідження об’єктів.

Сподіваємося, що під час проходження практики здобувачі більш детально ознайомилися із роботою судового експерта, а також отримали практичний досвід для майбутнього вибору напрямку досліджень у обраній ними професії.

У свою чергу слухачі НАВС запевнили, що готові отримані знання та навички використовувати на практиці та підвищувати свій професійний рівень.

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України