МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Виконання експертиз, досліджень, проведення оглядів транспортних засобів та інша буденна робота судового експерта неможлива без сучасних приладів та допоміжного обладнання. Відповідальність за організацію та проведення процедур закупівлі товарів, робіт, послуг у державних установах покладено на тендерний комітет.

19 квітня 2020 року вводиться в дію нова редакція Закону України “Про публічні закупівлі”. Закон передбачає численні зміни. То що ж саме зміниться у ньому з квітня місяця цього року - члени тендерного комітету Рівненського НДЕКЦ МВС розбиралися на короткотерміновому семінарі по навчанню у сфері здійснення державних/публічних закупівель спільно з директором навчального центру з питань публічних закупівель КАЙРОС ГРУП Україна та представниками інших державних установ Рівненщини.

Під час семінару розглядалося чимало запитань, серед яких: хто буде проводити спрощені закупівлі, який алгоритм проведення таких закупівель, обов’язки та відповідальність уповноваженої особи, а також інші аспекти планування і проведення таких закупівель.

Впевнені, що здобута інформація допоможе у майбутньому прийняти правильне рішення щодо вчасної закупівлі матеріально-технічних засобів для належного та якісного виконання завдань покладених на Рівненський НДЕКЦ МВС.

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України