МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

 

Саме таке бачення процесу навчання у викладачів і студентів механічного інституту Національного університету водного господарства та природокористування, які завітали 11 лютого 2020 року до Рівненського НДЕКЦ МВС.

 

Не дивно, що у молодих хлопців, які навчаються за напрямком «Автомобільний транспорт», особливу цікавість викликали інженерно-транспортні експертизи, що проводяться в ході розслідування дорожньо-транспортних пригод. Під час заходу експерти розповіли про особливості проведення судової експертизи, практичні аспекти дослідження технічного стану систем транспортних засобів, які впливають на безпеку дорожнього руху, продемонстрували можливості наявного сучасного технічного обладнання у Рівненському НДЕКЦ.

В ході даної зустрічі, студенти відвідали лабораторії, в яких проводяться експертизи за напрямками дактилоскопічних, балістичних, вибухотехнічних, комп’ютерно-технічних, спеціальних фізико-хімічних і біологічних досліджень.

З особливою гордістю викладачі університету спостерігали за лекторами - експертами автотехніками, які в минулому були їхніми учнями та здобували теоретичні знання у вузі, а зараз працюють у Рівненському НДЕКЦ МВС і діляться своїми практичними знаннями із молоддю.

Гості подякували експертам за теплий і дружній прийом, побажали успіхів і наснаги в нелегкій та відповідальній роботі.

  

 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС України