МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Кожний автовласник знає, що його автомобіль має ідентифікаційний номер. Однак не кожен знає, що означає комбінація  літер та цифр і лише фахівці, які мають спеціальні знання можуть з впевненістю дати відповідь на це питання.

Однак, лише на перший погляд в цьому не має нічого складного. Проте спеціалісти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, які  приймають участь в державній реєстрації транспортних засобів у територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області  маючи у розпорядженні відповідні технічні засоби, програмне забезпечення та значний практичний досвід роботи досліджують не лише номер, а й весь автомобіль в комплексі і не завжди їх висновок сприяє тому, щоб покупець став власником омріяного авто.

Так, протягом 2019 року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку експертами Рівненського НДЕКЦ МВС встановлено 42 факти змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 4 факти підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.

У поточному році теж не минулося без неприємних сюрпризів для автовласників. Так, 14.01.2020 до територіального сервісного центру МВС України № 5641, що в місті Рівне, із заявою про перереєстрацію автомобіля «CITROEN  BERLINGO» звернувся житель м. Дубно. Під час дослідження вказаного автомобіля нами встановлено, що первинний номер кузова даного автомобіля піддавався змінам, шляхом перебивання окремих знаків номеру.

 

 

 

 

Транспортний засіб разом із реєстраційними документами, що його супроводжували передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.

Тому не будьте самовпевнені і обов’язково перед купівлею транспортного засобу зверніться за експертним дослідження до працівників Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Збережіть власні кошти та користуйтеся автомобілем без клопотів!!!

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України