МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

26-27 вересня на базі Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України проходив міжнародний науково-практичний семінар на тему «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів». Мета семінару – вирішення актуальних та проблемних питань, що виникають під час криміналістичного дослідження транспортних засобів.
У заході прийняли участь працівники Експертної служби МВС України, співробітники експертних підрозділів Естонської Республіки, Республіки Білорусь, Грузії, а також представники Interpol та Головного сервісного центру України.
Рівненський НДЕКЦ МВС України представили заступник директора Центру Дрик Валерій Іванович та старший судовий експерт Котенко Олександр Олександрович.
Завдяки даній події, представилась унікальна можливість обмінятися думками з іноземними колегами з приводу криміналістичного дослідження транспортних засобів. Спільно обговорено пропозиції стосовно удосконалення методів і прийомів роботи. В процесі дискусій здійснено обмін практичним досвідом та винайдені найбільш ефективні шляхи вирішення проблемних питань. На завершення заходу всім учасникам вручено сертифікати про участь у міжнародному науково-практичному семінарі.
Дякуємо керівництву Експертної служби МВС України та Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України за високий рівень організації заходу, можливість обміну досвідом та прекрасно проведений час. 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України