МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

З 03 по 06 вересня 2019 року на базі Полтавського НДЕКЦ МВС України відбувся семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України «Проблемні питання судової трасологічної експертизи», організований Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС спільно з Полтавським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС.

Рівненський НДЕКЦ МВС України представили завідувач сектору трасологічних досліджень Мушин Григорій Петрович та старший судовий експерт сектору трасологічних досліджень Гаврилюк Борис Андрійович.

В ході семінару-наради були обговорені актуальні питання, що стосуються трасологічного дослідження пломб, запірно-пломбувальних пристроїв, приладів обліку енергоносіїв, а також замків (замикаючих механізмів) та замикаючих пристроїв. З метою визначення шляхів вирішення проблемних питань, що виникають під час проведення судової трасологічної експертизи за вказаними напрямками, учасниками семінару були підготовлені ілюстровані доповіді та презентації, в ході обговорення яких відбувся обмін досвідом та відповідно вдосконалення практики проведення судової трасологічної експертизи. 

Окрім експертів-трасологів з різних територіальних підрозділів Експертної служби МВС України, в заході також взяли участь експерти відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, представники ТОВ «Андреал» (ТМ Охоронні пломби GST), АТ «Полтаваобленерго» та ТОВ «Центр сертифікації банківського обладнання, споруд безпеки, засобів захисту та систем якості».

За результатами проведеного заходу учасникам вручили сертифікати, що засвідчують участь у семінарі-нараді фахівців Експертної служби МВС «Проблемні питання судової трасологічної експертизи» та побажали наснаги в роботі та подальших професійних звершень.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України