МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Бажання отримати швидкі та легкі гроші іноді штовхає людей на такі суспільно небезпечні правопорушення як розбої та грабежі. Ті, що вчиняють дані дії, не завжди зважають на моральну та матеріальну шкоду, яку завдають потерпілим, а також повною мірою не усвідомлюють яку відповідальність можуть понести за це.
На такий хибний шлях став   мешканець Рівненщини, коли весняного дня вирішив заволодіти чужим майном. Розбивши вікно він проник до одного з домогосподарств, проте, в будинку він помітив власницю, тому став чинити психологічний та фізичний тиск на неї. Однак, жінка не розгубилася та дала відсіч, а нападник отримав незначні поранення. Не зважаючи на це зловмисник завершив свій план, заволодів грошовими коштами та покинув домогосподарство.
Під час огляду місця події працівниками Національної поліції виявлено чимало слідової інформації, в тому числі нашарування речовини бурого кольору. В подальшому по даних об’єктах до Рівненського НДЕКЦ МВС України  призначено ряд судових експертиз. В ході проведення імунологічних досліджень судовим експертом виявлено сліди крові людини, а встановленні групові характеристики співпадали з групою крові підозрюваного.


Виявлена слідова інформація, результати проведених судових експертиз, на ряду з іншими доказами стали надійною доказовою базою, яка дозволила суду визнати обвинуваченого винним у вчиненні даного злочину, та призначити йому відповідне покарання.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України