МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Відомо, що сприйняття інформації краще відбувається через прослуховування її безпосередньо від лектора з можливістю отримати відповіді на запитання, які виникають.
Тому, 08.08.2019 завідувачем сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Світланою Якобчук на базі Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, проведено виїзне заняття зі слідчими. У зв’язку із швидкими динамічними змінами у суспільстві та законодавстві, процес  підготовки матеріалів для направлення їх у рамках призначення товарознавчих та автотоварознавчих експертиз потребує постійного обговорення та скоординованості роботи між слідчими та експертними підрозділами.
Проблемні питання, що висвітлювалися, викликали зацікавленість у слідчих. Під час заняття вони мали змогу поставити численні запитання, щодо практичних аспектів призначення товарознавчих та автотоварознавчих експертиз, а відповіді на них надали можливість за відносно короткий час розширити та систематизувати знання, оволодіти новими вміннями, необхідними для виконання посадових обов’язків.Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України