МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Який би не був зручний та гарний автомобіль, слід не забувати, що він може стати причиною безлічі бід і нещасть, як на дорозі, так і поза нею. Раптом якийсь неуважний водій відволічеться від дороги, показань світлофора, і біда наздожене того, хто ні в чому не винен! Як визначити розмір завданих збитків?
Для цієї цілі і проводитися експертиза з визначення завданих збитків власнику авто у Рівненському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.
Лише судовий експерт-автотоварознавець, володіючи спеціальними знаннями, відповідним програмним забезпеченням та довідковою інформацією в змозі неупереджено визначити розмір матеріального збитку заподіяного власнику автомобіля чи визначити вартість відновлювального ремонту.
Однак слід запам’ятати, що однією із основних умов для проведення судової автотоварознавчої експертизи є проведення технічного огляду транспортного засобу для визначення характеру та обсягу пошкоджень, бажано до проведення ремонтних робіт.
Відповіді на додаткові питання з приводу порядку проведення автотоварознавчої експертизи можливо отримати безпосередньо у судових експертів Рівненського НДЕКЦ, або на сторінках офіційного сайту Центру.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України