МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Невипадково сьогодні, у День бухгалтера і аудитора, студенти 1 курсу спеціальності «Обліку і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування разом із завідувачем кафедри обліку і аудиту, кандидатом економічних наук Позняковською Н. М. з ознайомчою екскурсією завітали до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Під час екскурсії студентам розповілипро історію розвитку Експертної служби на Рівненщині, організаційну структуру, види судових експертиз, які проводять у Центрі. Акцент екскурсії зроблено на ознайомлення з роботою бухгалтера та судових експертів за напрямком судової економічної експертизи.
Головний бухгалтер Центру Святобог Н. Я. розповіла студентам, що робота бухгалтера тісно пов’язана з обліком, введенням фінансових звітів, розрахунок податків, нарахування заробітної плати усім працівникам та багато інших процедур. Також така посада потребує від людини постійного вдосконалення своїх знань. Бухгалтер повинен чітко прослідковувати зміни законодавства, бути в курсі останніх новин та законів, вміти використовувати сучасні інформаційні технології в своїй роботі.
У відділі товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності, завідувач сектору Оксана Корницька та старший судовий експерт Анжела Матвійчук розповіли про головні завдання дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, про порядок визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів, визначення ціни товару, навели приклади з практичної діяльності.
Наші фахівці у сфері економічної експертизи дали поради юним колегам стосовно предметів, на які потрібно особливо звернути увагу у процесі навчання, щоб вільно орієнтуватись в законодавстві, основах, функціях та методах формування облікової політики та складання фінансової звітності. Бухгалтерський облік - це творчість, яка вимагає великого таланту, а інформація отримана через облік, стає основою управлінських рішень.
Не менш цікавим стало знайомство з сучасними судово-експертними дослідженнями за напрямком дактилоскопічних, балістичних, вибухотехнічних, компютерно-технічних досліджень, а також спеціальних фізико-хімічних та біологічних досліджень.
Судячи з відгуків, студенти приємно вражені і здивовані, адже не уявляли наскільки кропітка і відповідальна робота експертів.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України