МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Зазвичай, для того щоб покращити роботу експертів, зробити її більш якіснішою та продуктивнішою проводяться семінари-тренінги із працівниками слідчих підрозділів Національної поліції України. Проте, бажано щоб проблема насправді вирішувалася на «первинному» етапі.

09.07.2019 року відбулася зустріч працівників Рівненського НДЕКЦ МВС України з працівниками ДУ «Городищенська виправна колонія №96» у якій  на посиленому режимі відбувають покарання особи за тяжкі злочини. Ця колонія є установою виконання покарань закритого типу високого рівня безпеки.


У відповідності до програми-семінару сплановано, зкоординовано та підготовлено тези доповідей для працівників установи виконання покарань з метою почерпнути нові та закріпити уже існуючі знання у галузі вилучення та упакування об’єктів наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, об’єктів одорологічного походження (запахових слідів), холодної та вогнепальної зброї і об’єктів дактилоскопічних досліджень. 


Ці напрямки є досить поширеними, часто трапляються у роботі установи, тому у доповідях, які були представлені завідувачем сектору фізико-хімічних видів досліджень Соловйовим В.О., завідувачем сектору біологічних видів досліджень Кондратюком І.М., завідувачем сектору досліджень зброї Печоріним П.М. та завідувачем сектору дактилоскопічних досліджень Юзик В.П. були розглянуті проблемні питання, котрі виникають у роботі за цими напрямками та запропоновано шляхи їх вирішення.

В кінці семінару експертами НДЕКЦ колегам надано інформаційні листи по кожному із видів досліджень, які будуть хорошою теоретичною та науковою базою для подальшої плідної співпраці.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України