МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

4 липня – особливий день, адже поєднує у собі два професійних свята День Національної поліції України та День судового експерта. Працівники цих правоохоронних органів вже не один десяток років йдуть пліч-о-пліч у плідній співпраці, забезпечуючи правопорядок і спокій громадян та безпосередньо ведуть боротьбу зі злочинністю.

У цей день у Рівному на Майдані Незалежності відбулася виставка службової зброї, спецзасобів, спецмашин, майстер-класів, показових виступів службових собак, і звісно - селфі з поліцейськими та експертами Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, які вже не одноразово є почесними гостями на святі.

Експерти демонстрували громадянам муляжі вибухових пристроїв, криміналістичні валізи, у яких зібрані пристрої й реактиви для вивчення слідової інформації на місці злочину, а також засоби фото- та відеофіксації, які використовують у роботі, пересувну криміналістичну лабораторію.

Бажаючі мали можливість заходити у службовий автомобіль, говорити по рації, приміряти шоломи та бронежилети, спробували себе у якості експерта-криміналіста: виявляти за допомогою спеціальних порошків сліди рук, проводити їх фіксацію та вилучення. Діти з цікавістю наносили пензликом магнітний порошок на аркуш паперу, проявляючи в такий спосіб сліди рук.

Даний багатофункціональний інтерактивний захід викликав багато позитивних емоцій, адже він сприяє налагодженню комунікації між громадськістю та правоохоронними органами.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України