МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС України проведено більше 24700 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.
Лише протягом червня 2019 року при проведенні досліджень фахівцями виявлені транспортні засоби із зміненими ідентифікаційними позначеннями:
- Volkswagen Passat,  1992 року випуску;
- ВАЗ 21093, 1993 року випуску;
Загалом у поточному році встановлено 26 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 3 факти підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.


Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку як України так і зарубіжжя.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України