МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

До Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України із заявою на проведення криміналістичного дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів, що його супроводжують, звернувся громадянин А. Для проведення криміналістичного дослідження він надав автомобіль ВАЗ 21099, сірого кольору, 2006 року випуску та свідоцтво про реєстрацію даного транспортного засобу.


Бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та заводська табличка питань у експертів не викликали, змінам вони не піддавались. А от при візуальному огляді інших деталей та вузлів автомобіля фахівець виявив невідповідності. Використавши спеціальні методи дослідження, він встановив, що маркувальні позначення номера кузова автомобіля ВАЗ 21099 піддавались зміні шляхом перебивання символів всього номеру. Крім того, завдяки багаторічному досвіду та професіоналізму, експерт встановив першопочатковий номер кузова автомобіля - Y6D21099060026314.


Перевіряючи транспортний засіб за наявними розшуковими базами МВС України, фахівець НДЕКЦ встановив, що автомобіль ВАЗ 21099, сірого кольору, з номером кузова Y6D21099060026314 викрадений та розшукується Святошинським управлінням поліції ГУНП в м. Києві.


Таким чином, завдяки професійним діям експертів сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів Рівненського НДЕКЦ МВС України, використанню ними в роботі сучасних методів дослідження, не допущено незаконної експлуатації викраденого транспортного засобу зі зміненими маркувальними позначеннями.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України