МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Зменшення кількості зброї, бойових припасів, вибухових пристроїв та вибухових речовин, що знаходиться в незаконному обігу, що сприятиме зменшенню їх застосування в злочинних цілях, основна мета всеукраїнської оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка», яка проводилася  з 20 травня по 20 червня 2019 року.
Поліцейські на території нашої області вилучали різноманітну зброю, набої різного калібру, гранати та інші види боєприпасів. Варто зауважити, що судові експерти Рівненського НДЕКЦ, як і Експертної служби МВС в цілому, прийняли активну участь в проведенні операції, адже всі вилучені небезпечні предмети ретельно досліджені судовими експертами за напрямками досліджень зброї, вибухотехнічних та фізико-хімічних досліджень. В межах проведення операції у Центрі проведено понад сотні судових експертиз, у результаті яких досліджено більше двох тисяч патронів та 32 одиниці вогнепальної зброї, з яких основна частина – це зброя перероблена з стартових пістолетів, мисливських рушниць. Спільно з спеціалістами вибухотехніками вибухотехнічного відділу ГУНП в Рівненській області досліджено та безпечно знищено з два десятки різноманітних гранат, гранатометних пострілів та більше кілограму вибухової речовини.
Слід зазначити, що кінцевий результат співпраці всіх правоохоронних органів це є безпека громадян та протидія розповсюдження зброї на теренах області.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України