МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У кожного слова «Експертна служба» асоціюються по різному. Для декого, це щорічна премія до дня служби, відпустка у літо дійсно без клопотів та переживань, або можливість зібратися колективом і гарно відсвяткувати. Різні мотиви про те мета одна – день Експертної служби завжди приємний спогад не тільки у серцях експертів, а ще й до того, колег, які вітають нас та йдуть з нами пліч о пліч по цій далеко нелегкій стезі.


Рівненський НДЕКЦ МВС України приємно радує кожного року своїх співробітників, даючи можливість зрозуміти, що кожен працівник, це не лише робітник або особа з певним багажем знань, а перш за все людина, котра всіма своїми діями старається на благо Експертної служби.
Дехто запитає «Тож чому ви обрали цю професію?», а відповідь у кожного напевне буде у тому, що експертами не народжуються, а стають і люблять цю службу не від дзвінка до дзвінка., а професійно, іноді зустрічаючи закінчення свого дня яскравим мереживом зірок у небі, виходячи з роботи…


Професія людини багато в чому зумовлює її подальший розвиток. Від неї залежить реалізація закладених природою здібностей і ступінь задоволеності життям у майбутньому. Вчені-психологи довели, що люди, які займаються улюбленою справою набагато частіше відчувають себе щасливими. Тому вибір професії — дуже важливий і відповідальний, якщо не сказати доленосний, крок.


Відділ дослідження матеріалів речовин і виробів –  це не тільки структурна одиниця центру, а й перш за все міцний колектив, ланка потужного механізму, який працює, як  у науковій діяльності, так і у експертній практиці, бо кожний висновок експерта це не тільки чиясь доля, а й важка праця яка потребує скрупульозного підходу.


Отже, аби не тільки з користю, а й з гідністю прожити життя й почуватися щасливим, аби не стати руйнівником і не заздрити чужому успіхові, треба любити цю справу, до якої маєш хист, і не лінуватися розвивати свій талант. Тому, дорогі колеги щиросердечно вітаємо Вас із 19 річницею Експертної служби МВС України.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України