МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

 

10 червня 2019 року у м. Львів проводився семінар-практикум IV Всеукраїнський з’їзд кадровиків-2019 «Тактика і стратегія кадрової роботи», у якому прийняли участь працівники сектору кадрового забезпечення Рівненського НДЕКЦ МВС України Сілков Андрій Валерійович та Дмитрійчук Микола Сергійович.

Семінар організований видавничим домом «Професійні видання», лектори:  Лідія Басмат – кадровий аудитор, експерт з питань трудового права та кадрового діловодства, та Тетяна Заглада – фахівець Центру кадрових консультацій, консультант журналу «Кадровик України», викладач дистанційного курсу «Кадровик-PROфесіонал», працівники якого допомагають вирішити практичні питання з повсякденної роботи кадровика.
Учасникам семінару надано роз’яснення щодо найскладніших проблем, пов’язаних із застосуванням трудового законодавства, інструкції з грамотного оформлення прийняття, переведення, звільнення персоналу, рекомендації з кадрового діловодства та порядок виправлення типових помилок.


 Кадровики Рівненського НДЕКЦ МВС України прийняли активну участь у розгляді реальних ситуацій, які виникають у кадровій роботі, та отримали варіанти правових і «нестандартних» методів їх вирішення.


Як наслідок, в ході семінару отримано кваліфіковану інформацію, яка дасть можливість впевнено приймати рішення щодо застосування на практиці окремих норм чинного законодавства, що належать до компетенції кадрових працівників, і не дасть змогу органам контролю за дотриманням законодавства про працю мати привід щодо накладення штрафних санкцій.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України