МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Хімія, це не тільки виконання складних та профільних експертиз, а ще й нелегка наукова робота, котра потребує скрупульозного підходу, серйозного наукового багажу та практичного досвіду у синтезуючих дослідженнях.

В період з 3 по 6 червня 2019 року в славетному місті Львові на базі хімічного факультету Національного університету імені Івана Франка відбулася Міжнародна наукова конференції «Львівські хімічні читання 2019». У черговий раз факультет, котрий випустив із своїх стін чимало талановитих науковців, гостинного відкрив свої двері для колишніх випускників, а нині судових експертів Рівненського НДЕКЦ МВС України. «Львівські хімічні читання» є надійною платформою для комунікації та обміну досвідом, адже наш захід об’єднує фахівців різних галузей науки – неорганічної хімії, аналітичної хімії, органічної, біоорганічної та медичної хімії, фізичної хімії, хімії довкілля, хімічної технології, матеріалознавства та хімії наноструктурованих систем. Тут традиційно представляють свої досягнення й авторитетні науковці, і молоді вчені, чий шлях у науці тільки розпочинається».

Для Рівненського НДЕКЦ МВС України є доброю традицією відвідувати такі наукові заходи. Завідувачем відділу матеріалів речовин та виробів Мотовильським О.В. та завідувачем сектору фізико-хімічних досліджень Соловйовим В.О. у співпраці з колегами із кафедри органічної хімії Львівського Національного університету ім. Івана Франка розроблено та підготовлено презентаційну роботу на тему синтезу гетероциклічних сполук. Вона була представлена на стендовій сесії та обговорена із фахівцями українських наукових установ та міжнародними науковцями.

Декан хімічного факультету Університету Григорій Дмитрів підкреслив, що в час проведення реформ в Україні наука є надзвичайно вразливою до різних чинників. А відтак, особливого значення набуває процес спілкування однодумців, який дозволяє окреслити виклики, що стоять перед хімічною наукою, та визначити шляхи вирішення численних проблем.

Після закінчення конференції учасникам вручено сертифікати, які засвідчили про їх всеукраїнське визнання в рамках таких проектів.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України