МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Працівниками Рівненського НДЕКЦ МВС України у рамках співпраці з навчальними закладами нашого міста, які готують спеціалістів в галузі правознавства та суміжних дисциплін, проведена ознайомчо-пізнавальна лекція учням Рівненського економіко-правового ліцею. Адже така співпраця має неабияке значення для популяризації Експертної служби в цілому, підтримки іміджу та зміцнення авторитету, національно-патріотичного виховання молодого покоління та розповсюдження інформації щодо вступу до закладів вищої освіти за напрямком «судова експертиза».

В ході зустрічі ліцеїстів коротко ознайомлено з історією становлення Експертної служби на теренах області. Експерти продемонстрували учням можливості сучасної криміналістичної техніки, яка використовується експертами при проведенні досліджень та оглядів місць події.

Цікавою для дітей стала розповідь про дослідження слідів рук, різноманіття предметів та слідів, які досліджують в рамках проведення трасологічних експертиз; зразки вогнепальної зброї; підроблені грошові знаки та основні елементи захисту банкнот національної та іноземних валют; специфіку проведення судової почеркознавчої експертизи; судової автототехнічної експертизи, яка є основною доказовою базою при розслідуванні дорожньо-транспортних подій. Наголошено на негативний вплив наркотичних засобів на організм людини та кримінальну відповідальність за вживання зберігання та збут наркотичних засобів, а також на наслідки і відповідальність за неправдиві та анонімні повідомлення про загрозу вибуху.

Учні ліцею не приховували свої враження від побаченого та почутого, бо не уявляли наскільки цікава та відповідальна робота експертів.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України