МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Практичний семінар-тренінг «Початкові правила роботи з Автоматизованою Дактилоскопічною Ідентифікаційною Системою (АДІС) «ДАКТО 2000» по вводу дактилоскопічної інформації» відбувся 21-22 травня, на базі Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

 

Інспектори-криміналісти поліції області під чітким керівництвом судових експертів сектору дактилоскопічного обліку відділу криміналістичних видів досліджень пройшли теоретичну підготовку щодо основних правил роботи по вводу дактилоскопічної інформації на АДІС «ДАКТО 2000». Всі учасники семінару мали змогу на практиці відтворити набуті навички по введенню слідів рук та дактилокарт.

Також інспектори-криміналісти самостійно виявляли, зафіксовували та вилучали сліди рук, виготовляли дактилокарти для подальшого їх кодування та введення в АДІС «ДАКТО 2000».

Підбиваючи підсумки семінару-тренінгу заступник директора Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Вішняков В. В. зазначив, що інспектори-криміналісти мали можливість поглибити свої знання у галузі криміналістики, удосконалити практичні навички в ході практичних занять з виявлення, фіксації та вилучення слідів рук, їх кодування та введення в АДІС «ДАКТО 2000», які мають важливе значення для ефективного, якісного та своєчасного розкриття злочинів.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України