МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

17 травня 2019 року експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України спільно з експертами-вибухотехніками ГУНП в Рівненській області, працівниками ювенальної превенції Рівненського районного відділу поліції в супроводі групи швидкого реагування ГУНП в Рівненській області завітали з ознайомчо-профілактичною екскурсією до Олександрійського ліцею Олександрійської сільської Ради Рівненського району.
Метою цього заходу стало ознайомлення дітей із роботою експертів-криміналістів, навчання підростаючого покоління правилам безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, правил поводження з вибухонебезпечними предметами та зброєю, запобігання вживання та розповсюдження наркотичних речовин, а також проведення профілактичних бесід, адже незабаром літні канікули.
Далі експерти продемонстрували технічне оснащення пересувної криміналістичної лабораторії, ознайомили з криміналістичними валізами, валізами з приладдям для огляду місця події після вибуху. Діти мали змогу ознайомитися з тонкощами професії експерта-криміналіста, особисто побачити зброю та макети вибухових пристроїв, знаходити та копіювати на липку стрічку відбитки пальців із різних поверхонь, навчилися виявити та зафіксувати сліди взуття та приміряли захисне спорядження експертів-вибухотехніків.
На завершення зустрічі діти пообіцяли гарно закінчити навчальний рік, бути слухняними та виваженими на канікулах, відповідально ставитись до виконання усіх правил безпеки, цінувати власне життя й життя оточуючих.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України