МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

 13-15 травня 2019 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулася ХІV наукова викладацько-студентська конференція «Дні науки».
На захід, який є традиційно відкритим, прийшли не лише члени спільноти Острозької академії, а й студенти університету, науковці, дослідники , та люди, які цікавляться наукою.Долучилися до участі у роботі секції «Правосуддя та кримінально-правових дисциплін» навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського судові експерти Рівненського НДЕКЦ МВС України.
Формат роботи конференції–це активна участь в обговоренні досягнень науки, пропагуванні наукового світогляду, дискусія з актуальних тем разом зі справжніми науковцями. Презентували результати своїх напрацювань та досліджень на острозьких «Днях науки» Гонгало С., кандидат юридичних наук, доцент кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін «Графологічний етап судового почеркознавства», Боржецька Н., кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін «Окремі аспекти закриття кримінального провадження у кримінальному процесі України», викладачі та студенти університету, а також фахівці нашого Центру Новіков І. В. (тема доповіді «Види національного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та елементи їх захисту»), Гаврилюк Б. А. (тема доповіді «Мікротрасологія»), Повшук А. Ю.(тема доповіді «Паспорт громадянина України у вигляді паспортної картки «ID»), Бордюк А. І. (тема доповіді «Єдине джерело походження саморобної вогнепальної зброї»).
Після кожного виступу присутні ставили питання доповідачам, в результаті чого відбувалась цікава жвава дискусія.
Це надзвичайний захід, адже всі присутні учасники, які цікавляться наукою, мають змогу прозвітувати про свої наукові досягнення та підвищити рівень творчої активності, розвиток комунікативних здібностей, реалізувати креативні ідеї та плани.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України