МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

 

За ініціативою Рівненського НДЕКЦ МВС України у рамках належної взаємодії та співпраці з УПД ГУНП в Рівненській області з працівниками, що здійснюють контроль за обігом зброї14 травня 2019 року відбувся семінар-нарада на тему: «Роль сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП у Рівненській області при формуванні балістичного обліку в Рівненському НДЕКЦ» на семінарі із вступним словом виступили заступник начальника ГУНП в Рівненській області Стрельбіцький Р.П. та заступник директора Рівненського НДЕКЦ МВС України Вішняков В.В.
Під час заходу розглянуто актуальні питання, щодо основних вимог до мисливської та газової зброї, що надається для проведення контрольного відстрілу та вимоги до патронів, що надаються зі зброєю для проведення контрольного відстрілу, особливості конструкції мисливської зброї, травматичної та газової зброї, яка знаходиться у власності громадян, зареєстрована на об’єктах дозвільної системи.
Також розглянуто питання своєчасного надання до Рівненського НДЕКЦ МВС України інформації стосовно зброї, що перебувала у власності громадян, на об’єктах дозвільної системи та була втрачена чи викрадена.Разом з тим,запропоновано інспекторам по можливості роз’яснювати власникам гладкоствольної зброї щодо зберігання відстріляних гільз зі своєї зброї з метою подальшої ідентифікації даної зброї у разі  її втрати або викрадення.
В ході проведення семінару розглянуто окремі аспекти надання зразків експериментально-відстріляних куль та гільз, що надані до УПД ГУНП в Рівненській області із інших регіональних підрозділів Експертної служби МВС України, з подальшим їх вміщенням до обліку.
Не забута і техніка безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, якою власники зброї часто нехтують.
Дану тематику висвітлювали завідувач сектору дослідження зброї відділу криміналістичних видів досліджень Печорін Павло Миколайович та завідувач сектору балістичного обліку відділу криміналістичних видів досліджень Попелюк Олександр Борисович.
Семінар-нарада відбулася у форматі конструктивного діалогу, адже учасники приймали активну участь в обговоренні конкретних тем, поставлено чималу кількість питань, на які останні отримали чіткі та обґрунтовані відповіді.
Наприкінці заходу визначені подальші перспективи та напрямки співпраці Рівненського НДЕКЦ МВС України та УПД ГУНП в Рівненській області.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України