МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Дотриматися Правил дорожнього руху важко. Особливо коли хочеться похизуватися. Спочатку подумайте, що може статися та які наслідки, якщо відбудеться пригода.
Згадайте, які відомі вам факти дорожньо-транспортних пригод та за яких обставин вони сталися. За статистикою більшість ДТП сталося коли водій перебував у нетверезому стані, при перевищенні швидкості руху, при порушенні правил переїзду перехресть і пішохідних переходів, маневрування (обгін), дистанції та інших вимог Правил.


Водії усвідомлюють, що порушують вимоги Правил, але легковажно розраховують на уникнення наслідків. Навіть досвідчений водій, переоцінює свої можливості, коли вживає алкоголь і сідає за кермо, думаючи, що він всесильний та контролює все.Інший,не маючи достатнього практичного досвіду водіння, підвищує ймовірність аварійності на автодорогах через неправильні дії, особливо, коли цього зовсім не чекаєш.Втомленість і сонливість, взагалі підступний чинник, оскільки невідомо коли настане саме цей момент та які можливі наслідки.Неприємністю таких випадків стає травмування чи загибель людей, або завдання матеріальних збитків.
Чому ж так, спитаєте ви себе? Насправді, людина забуває про відповідальність, самозбереження та повагу до інших учасників руху і неухильне дотримання Правил дорожнього руху, що є запорукою забезпечення безпеки життю і здоров’ю й попередження можливих наслідків.
Бажаємо всім водіям згадати про відповідальність і взаємну ввічливість. У разі втоми під час руху, зупинитись, відпочити.Не потрапляти в ДТП,а у випадку, якщо все ж стали її учасником — дійте згідно діючих вимог чинного законодавства України.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України